Informacje

herb gminy Damnica

Honorowy patronat nad konkursami objął Wójt Gminy Damnica, który ufundował specjalną nagrodę GRAND PRIX we wszystkich konkursach.

Uwaga:

Zakończyły się prace dwóch niezależnie powołanych Komisji oceniających prace poetyckie i plastyczne.
Komisje spośród 273 prac plastycznych i 88 prac wierszy wyłoniły laureatów. Przy ocenie prac konkursowych Komisje brały pod uwagę przede wszystkim kreatywność i samodzielność wykonania.
Przystępując do konkusru poetyckiego, młodzi poeci mogli napisać wiersz odnoszący się do twórczości Stanisława Lema. Przystępując do konkursu plastycznego, młodzi artyści mieli za zadanie przenieść swoje refleksje rysunkowe, malarskie, graficzne i stwórzyć pracę rysując, malując tematy związane z szeroko pojętą muzyką, tworząc w ten sposób „obraz muzyki” jej rytm i melodię.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w IX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Rytm i Melodia" i w IX Wojewódzkim Konkursie Poetyckim "Rytm i Melodia" za przesłane prace.
Obok publikujemy wykazy osób nagrodzonych. Gratulujemy wszystkim laureatkom i laureatom.
Wszystkie nagrody zostaną wysłane pocztą na adres szkoły.

Jednocześnie informuję, że w dniu 14.05.2022r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej w Damnie odbył się finał IX Wojewódzkiego Konkursu Piosenki "Rytm i Melodia".
Obok publikujemy lauretów.

Uwaga:

Wszystkie miejsca nagrodzone w konkursach - oprócz wyróżnień - są ujęte w wykazie zawodów artystycznych (poz. 7, 8 i 9) przez Pomorskiego Kuratora Oświaty i mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej (szczególne osiągnięcia) oraz uwzględniane w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2022/2023.
Patrz wykaz === >
Pomorskiego Kuratora Oświaty


Dyrektor Szkoły: Joanna Rusak
15.05.2022r.

Wyniki finałowe - laureaci

Grand Prix 2022

Sonia Bujny

Szkoła Podstawowa nr 18, Gdynia

Grupa wiekowa klasy 1 - 3 szkoła podstawowa:


SOLIŚCI:

  • I miejsce:
    Maja Orlik
    Szkoła Podstawowa, Damno

  • II miejsce:
    Ada Pieniak
    Szkoła Podstawowa, Łupawa

  • III miejsce:
    Klaudia Makoś
    Szkoła Podstawowa, Damno

  • Wyróżnienie:
    Maciej Piekarski
    Szkoła Podstawowa, Starkowo

Grupa wiekowa klasy 4 - 6 szkoła podstawowa:


SOLIŚCI:

  • I miejsce:
    Inka Malek
    Szkoła Podstawowa, Łupawa

  • II miejsce:
    Zuzanna Bogusz
    Zespół Szkolno - Przedszkolny, Łęczyce

  • III miejsce:
    Zuzanna Majewska
    Szkoła Podstawowa, Łupawa

  • Wyróżnienie:
    Marta Hendzel
    Szkoła Podstawowa nr 6, Gdynia

Grupa wiekowa klasy 7 - 8 szkoła podstawowa:


SOLIŚCI:

  • I miejsce:
    Maja Konopa
    Szkoła Podstawowa, Łupawa

  • II miejsce:
    Helena Chyła
    I Społeczna Szkoła Podstawowa STO, Gdańsk

  • III miejsce:
    Zuzanna Makoś
    Szkoła Podstawowa, Damno

  • Wyróżnienie:
    Julia Krop
    Szkoła Podstawowa, Łupawa

Grand Prix 2022

Franciszek Torbicki

Szkoła Podstawowa, Nowa Wieś Lęborska

Grupa wiekowa klasy 2 - 5 szkoła podstawowa:

  • I miejsce:
    Natalia Konopa
    Szkoła Podstawowa nr 7, Słupsk

  • I miejsce:
    Michalina Krzywaźnia
    Szkoła Podstawowa nr 10, Słupsk

  • II miejsce:
    Lena Labuda
    Szkoła Podstawowa, Damno

  • II miejsce:
    Antonina Wolska
    Szkoła Podstawowa nr 10, Słupsk

  • III miejsce:
    Marta Hendzel
    Szkoła Podstawowa nr 6, Gdynia

  • III miejsce:
    Zuzanna Krysiak
    Zespół Szkolno - Przedszkolny, Damnica

  • Wyróżnienia:
    Filip Francuz
    Szkoła Podstawowa, Damno

    Kuba Zypper
    Szkoła Podstawowa, Głodowo

Grupa wiekowa klasy 6 - 8 szkoła podstawowa:

  • I miejsce:
    Sara Kozak - Śliwińska
    Szkoła Podstawowa nr 33, Gdynia

  • II miejsce:
    Jonatan Białk
    Szkoła Podstawowa, Puck

  • III miejsce:
    Iga Burakiewicz
    Szkoła Podstawowa nr 11, Gdynia

  • Wyróżnienie:
    Anna Matuszewska
    Szkoła Podstawowa nr 11, Gdynia

Grand Prix 2022

Julia Szura

Szkoła Podstawowa nr 85, Gdańsk

Grupa wiekowa klasy 4 - 6 szkoła podstawowa:

  • I miejsce:
    Maja Urbańska
    Szkoła Podstawowa nr 33, Gdynia

  • II miejsce:
    Alicja Puchała
    Szkoła Podstawowa, Zagórzyca

  • III miejsce:
    Maja Czarnul
    Szkoła Podstawowa, Cedry Małe

Grupa wiekowa klasy 7 - 8 szkoła podstawowa:

  • I miejsce:
    Iga Przeorska
    Szkoła Podstawowa nr 85, Gdańsk

  • II miejsce:
    Pola Piórczyńska
    Szkoła Podstawowa nr 3, Miastko

  • III miejsce:
    Julia Lietzau
    Szkoła Podstawowa, Połczyno

  • Wyróżnienie:
    Michalina Kubicka
    Szkoła Podstawowa nr 33, Gdynia
Zadzwoń: 59 8113 177
Społeczność:
do góry