Informacje

herb gminy Damnica

Honorowy patronat nad konkursami objął Wójt Gminy Damnica, który ufundował specjalną nagrodę GRAND PRIX we wszystkich konkursach.

Uwaga:

Zakończyły się prace dwóch niezależnie powołanych Komisji oceniających prace poetyckie i plastyczne.
Komisje spośród 265 prac plastycznych i 78 prac wierszy wyłoniły laureatów. Przy ocenie prac konkursowych Komisje brały pod uwagę przede wszystkim kreatywność i samodzielność wykonania.
Przystępując do konkusru poetyckiego, młodzi poeci mogli napisać wiersz odnoszący się do twórczości Jana Brzechwy. Przystępując do konkursu plastycznego, młodzi artyści mieli za zadanie przenieść swoje refleksje rysunkowe, malarskie, graficzne i stwórzyć pracę rysując, malując tematy związane z szeroko pojętą muzyką, tworząc w ten sposób „obraz muzyki” jej rytm i melodię.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w VIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Rytm i Melodia" i w VIII Wojewódzkim Konkursie Poetyckim "Rytm i Melodia" za przesłane prace.
Obok publikujemy wykazy osób nagrodzonych. Gratulujemy wszystkim laureatkom i laureatom.
Wszystkie nagrody zostaną wysłane pocztą na adres szkoły.

Dyrektor Szkoły: Joanna Rusak
22.05.2021r.

Wyniki finałowe - laureaci

Grand Prix 2021

Kinga Hinca

Szkoła Podstawowa, Borek Kamienny

Grupa wiekowa klasy 2 - 5 szkoła podstawowa:

  • I miejsce:
    Polina Kapelus
    Szkoła Podstawowa nr 2, Słupsk

  • II miejsce:
    Anna Lewandowska
    Szkoła Podstawowa, Damno

  • III miejsce:
    Agnieszka Barczykowska
    Szkoła Podstawowa, Kwidzyn

  • Wyróżnienia:
    Roksana Gzik
    Zespół Szkolno - Przedszkolny, Główczyce

    Aleksander Szewczyk
    Szkoła Podstawowa nr 1, Lębork

Grupa wiekowa klasy 6 - 8 szkoła podstawowa:

  • I miejsce:
    Ida Pawelczyk
    Szkoła Podstawowa nr 9, Wejherowo

  • II miejsce:
    Franciszek Żełudkowski
    Szkoła Podstawowa nr 9, Wejherowo

  • III miejsce:
    Wiktoria Depka - Prądzyńska
    Szkoła Podstawowa, Dretyń

  • Wyróżnienia:
    Amelia Anna Piersa
    Szkoła Podstawowa nr 2, Pruszcz Gdański

    Julia Bednarek
    Szkoła Podstawowa nr 2, Sierakowice

Grand Prix 2021

Kacper Pietrzak

Szkoła Podstawowa nr 5, Chojnice

Grupa wiekowa klasy 4 - 6 szkoła podstawowa:

  • I miejsce:
    Helena Dalach
    Szkoła Podstawowa nr 18, Gdynia

  • II miejsce:
    Edyta Bodnar
    Szkoła Podstawowa nr 2, Miastko

  • III miejsce:
    Franciszek Torbicki
    Szkoła Podstawowa, Nowa Wieś Lęborska

  • Wyróżnienia:
    Julia Szroeder
    Szkoła Podstawowa, Nowa Wieś Lęborska

    Małgorzata Zielińska
    Szkoła Podstawowa, Nowa Wieś Lęborska

Grupa wiekowa klasy 7 - 8 szkoła podstawowa:

  • I miejsce:
    Maria Binczyk
    Szkoła Podstawowa nr 2, Miastko

  • II miejsce:
    Pola Klawitter
    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, Kwidzyn

  • III miejsce:
    Karina Gray
    Szkoła Podstawowa, Damno

  • Wyróżnienia:
    Lena Cichańska
    Szkoła Podstawowa, Nebrowo Wielkie

    Nikola Żynda
    Szkoła Podstawowa, Damno
Zadzwoń: 59 8113 177
Społeczność:
do góry